Сегодня в смт Фрунзівка 18.04.2024

Як "Шахтар" відбивався від "Інтера"

"Шахтар" в Києві відстояв нульову нічию в матчі з "Інтером".
Після ще свіжих в пам'яті 0:5 від "Інтера" в півфіналі Ліги Європи гірники були зобов'язані реабілітуватися. Пише "Трибуна".
Луїш Каштру поставив на матч з "Інтером" абсолютно той же склад, який тиждень тому обіграв "Реал". Правда, в цей раз довелося робити швидку заміну - вже на 15-й хвилині Тайсон вийшов на поле замість травмованого Дентіньо.
"Інтер" володів перевагою весь матч і створив багато небезпечних моментів. У першому таймі двічі ворота гірників рятувала перекладина: спочатку Лукаку відтіснив Хочолаву і скинув під удар Варелі. А в кінці тайму Лукаку пробивав вже сам зі штрафного - Анатолій Трубін перевів м'яч у поперечину.
У другому таймі "Інтер" теж грав небезпечніше. Спочатку сейв Трубіна після пострілу Брозовича, а потім просто везіння врятували нічию для "Шахтаря"

Підсумок - нульова нічия і 4 очки після перших двох турів.

У паралельному матчі групи "Реал" урятувася в грі з "Боруссією" 2:2